Portfolio / BaByliss Polska / I ROBISZ WRAŻENIE

 • Będąca światowym liderem w dziedzinie elektronicznych urządzeń do pielęgnacji włosów marka BaByliss powierzyła nam zaplanowanie i realizację swojej pierwszej na polskim rynku kampanii telewizyjnej.

  Kampanię topowych loko-suszarek marki wsparliśmy działaniami w wyszukiwarkach i na Facebooku oraz komunikacją do partnerów handlowych.

  Czas trwania projektu: Maj – Czerwiec 2013

 • REKLAMA TV

  Maj 2013

  Klient powierzył nam kompleksową obsługę kampanii, w tym lokalizację spotu centralnego, koordynację przygotowania i realizacji media planu, a także wszelkie działania wspierające.

  Jesteśmy również autorami polskiego claimu marki: I ROBISZ WRAŻENIE, który zdecydowano się wprowadzić przy okazji kampanii.

 • MATERIAŁY DLA SPRZEDAWCÓW

  Maj - Czerwiec 2013

  Nieocenionym wsparciem kampanii okazały się materiały informacyjne dla partnerów handlowych marki: mailingi oraz karty informacyjne. Dzięki nim sprzedawcy na bieżąco wiedzieli o prowadzonych aktywnościach marketingowych, otrzymując przy okazji szereg gotowych argumentów sprzedażowych do wykorzystania.

  Niektóre z materiałów otrzymały swoje „drugie życie” będąc spontanicznie używane przez partnerów jako POSy.

 • LOKO-MOTYW / Konkurs na Facebooku

  Maj - Czerwiec 2013

  Kampanię TV wspierały działania na Facebooku, gdzie zorganizowaliśmy konkurs na najbardziej oryginalną stylizację włosów, zainspirowaną ikonami pop-kultury. PAKAYA była odpowiedzialna za koncept oraz realizację konkursu, w tym projekt, aplikację, regulamin i logistykę. Na czas trwania projektu Klient powierzył nam również obsługę swojego fanpage’a.

  Efekty:
  157 zgłoszeń konkursowych
  Ponad 7800 oddanych głosów
  Blisko 4000 nowych fanów w ciągu 7 tygodni

 • LOKO-MOTYW / Sesja zdjęciowa

  Lipiec 2013

  Nagrodą główną w konkursie była profesjonalna sesja zdjęciowa, której zaplanowaniem i organizacją również zajęła się PAKAYA.

 • LOKO-MOTYW / Sesja zdjęciowa making-of

  Lipiec 2013

  Nagrodą główną w konkursie była profesjonalna sesja zdjęciowa, której zaplanowaniem i organizacją również zajęła się PAKAYA.


PAKAYA jest jak nasze loko-suszarki. Działa szybko, profesjonalnie i bezawaryjnie, a efekt robi wrażenie. Polecam do podkręcania sprzedaży.

Grzegorz Chmielecki

Dyrektor Generalny BaByliss Polska

X
Na górę